Dostawa i płatności - KNM Service Sp. z o.o.


Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni. 
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępność produktów

Wszystkie przez nas oferowane produkty są dostępne w ofercie ograniczonej ilosciowo (na karcie produktu określamy ilościowy stan magazynowy).
 

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy pojawia się zawsze przed finalizacją transakcji. 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .

Opisy towarów

Opisy oraz zdjęcia towarów wykorzystane w naszym serwisie  pochodzą z powszechnie dostępnych materiałów reklamowych producentów a także z zasobów własnych.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Administratorem danych osobowych jest ENC Group Sp. z o. o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Spokojnej 5.

Projekt i wykonanie BBlab